O szkole:

Szkoła nauki jazdy Kierunek Prawko to zespół najlepszych instruktorów, którzy pomogą Ci poczuć się pewnie za kierownicą. Naszym celem jest przekazywanie swojej wiedzy w jak najbardziej rzetelny i prosty sposób. Bardzo nam zależy, aby każdy kursant wychodzący spod naszych skrzydeł jeździł płynnie i bezpiecznie w każdych warunkach. Program szkolenia, miejsce i godziny spotkań dopasujemy do Twoich potrzeb. Naszą specjalnością są jazdy doszkalające Kraków i jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy. Od początku kursu pomożemy Ci w formalnościach i zadbamy o to, żeby szkolenie przebiegło w przyjaznej i miłej atmosferze.

Nasz zespół:

Dawid Grzywacz
Kierownik ośrodka

Kursanci mówią o nim: „właściwy człowiek na właściwym miejscu”. Uczy z powołania i samodzielnie zaczął szkolić kierowców mając tylko 21 lat. Od 14 lat każdy kursant poleca go bez wyjątku, o czym świadczą opinie. Szkolenie kategorii A też nie będzie problemem, bo jego pasją są motocykle.

Robert

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Jego wykształcenie psychologiczne pozwala mu w niedługim czasie poznać osobowość kursanta i dopasować metody do jego predyspozycji. Szkolenie z empatią i cierpliwością przekłada się na efekty w rankingach zdawalności. Wolne chwile poświęca gotowaniu.

Kuba

Kiedyś sam uczyłem się jeździć w OSK Kierunek Prawko i teraz jestem instruktorem. Pamiętam jak Kierownik zadzwonił do mnie i powiedział, że nie zna innej osoby, która nadawała by się do tego zawodu tak jak ja. Postawiłem wszystko na jedną kartę, zrezygnowałem z poprzedniej pracy, przeszedłem mnóstwo szkoleń, ale było warto!!! Moja pasja to gotowanie.

Kuba II

Mówią, że urodził się za kierownicą. Z uśmiechem i dobrą kawą od pierwszej chwili nawiązuje dobry kontakt z kursantem. Jest wyrozumiały, opanowany i ma anielską cierpliwość. Zdobył już wszystkie możliwe uprawnienia na prawo jazdy - może dla Ciebie kurs kat. B prowadzony przez Kubę to też dopiero początek większej przygody?

Zapisz się na kurs prawa jazdy już teraz!
506 220 240

Umów termin i zacznij jazdy z naszymi doświadczonymi instruktorami.
ZAREZERWUJ TERAZ!
Zarezerwuj teraz!